R, 24.03.2023

Rakvere politseijaoskonna juht Tarmo Tammiste vahetab ametit

Anu Viita-Neuhaus
Rakvere politseijaoskonna juht Tarmo Tammiste vahetab ametit
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rakvere politseijaoskonna juhile Tarmo Tammistele otsitakse mantlipärjat.
Rakvere politseijaoskonna juhile Tarmo Tammistele otsitakse mantlipärjat. Foto: Kasper Mäe

Ida prefektuur kuulutas Rakvere politseijaoskonna juhi leidmiseks välja avaliku konkursi, sest praegune juht Tarmo Tammiste asub järgmise aasta alguses tööle uuel ametikohal siseturvalisuse valdkonnas.  

"Rakvere jaoskonna inimesed ning piirkonna koostööpartnerid on kokku vägev meeskond, kellest lahkuda on väga raske. Lääne-Virumaa inimesed tahavad turvalisuse teemal kaasa rääkida ja ka ise turvalisust luua ning see suhtumine on hoidmist väärt. Mul on hea meel, et minu uus amet on samuti õiguskaitse valdkonnas ning saan ka edaspidi Eesti ja siinsete inimeste turvalisusse panustada," ütles Tarmo Tammiste.

Ida prefektuuri prefekt Tarvo Kruup rääkis, et tal on siiralt kahju, et prefektuuri meeskonnast lahkub tugev juht. "Rakvere politseijaoskonna meeskonna professionaalne juhtimine, ladus koostöö partneritega, suhtlemine avalikkusega on need oskused, mille poolest Tarmot juhina tuntakse. Sellised inimesed, kogemus ja teod ei jää ka teistele tööandjatele kindlasti märkamatuks. Soovin Tarmole uues ametis edu," ütles prefekt.

Tarmo Tammiste asus Rakvere politseijaoskonda juhtima 23. mail 2018. Enne seda on ta alates 1994. aastast töötanud mitmes õiguskaitseasutuses.

Märksõnad
Tagasi üles