iDeal kampaania

Sädeorganisatsioon tegutseb vaikselt

Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Einar Vall­baumilt võttis lilled vastu Rakvere Vabakooli Seltsi esindanud lapsevanem Piret Põld.

FOTO: Ain Liiva

Tänavune sädeorganisatsioon, Rakvere Vabakooli Selts alustas üheksa aastat tagasi vaikselt, kui seltsi asutamislepingule kirjutas alla kuus inimest, kelle taga seisis kõigest neli peret. Ja siis hakati suure hooga kasvama, sest nõudlus Waldorfi pedagoogika järele oli arvatust suurem. Nüüd veetakse eest nii kooli kui ka lasteaeda.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Rakvere Waldorfi kooli Pikal tänaval ja Waldorfi lasteaeda Vallikraavi tänaval eest vedava Rakvere Vabakooli Seltsi ühe asutaja Paul Priksi mõtteks oli avada Waldorfi kooli uksed 2012. aastal, kuid olude sunnil tuli alustada juba aasta varem.

Olude sunni all peab Priks silmas seda, et kokku tulid lastevanemad, kes vajasid kooli aastal 2011, mitte hiljem. “Ei antud võimalust teha aasta otsa ettevalmistust ja siis rahulikult alustada,” märgib Paul Priks, kellel tol ajal oli igasugu ideid – suuri ja vägevaid –, aga ettekujutust, mis tegelikult saab, ei olnud.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles