Viiber ja Juhkami tunnistavad ainult võite

Robert Viiber.
Robert Viiber. Foto: Dominika Holčíková

Tšehhi võrkpalli meistriliiga meeskonna Odolena Voda Aero rakverlasest sidemängija Robert Viiber tunnistab novembris koos kaaslastega ainult võite.

Viimati sepistati suuremat sorti üllatus, kui alistati liiga liider Karlovy Vary Karlovarsko tiimi enda kodusaalis 3:2. Seejuures šokeeris Odolena Voda vastast kohe kohtumise alguses, mil pääses geimidega 2:0 juhtima.

Ehkki võõrustajad jõudsid viigini, neil lõplikult matši enda kasuks kallutada ei õnnestunud. Robert Viiber panustas võitu kaks punkti, millest üks tuli pallinguga ja teine rünnakuga. Turniiritabelis on Odolena Voda Aero päralt kuues koht.

Samuti Rakverest pärit palluri, nurgaründaja Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafen oli Saksamaa meistriliiga kaheksandas järjestikuses võidumatšis 3:1 parem Rottenburgist. Juhkami kuulus oma meeskonna algkoosseisu ja mängis kaasa esimese geimi, mille jooksul tõi kaks rünnakupunkti.

Tabeli eesotsas ongi kaks kaotuseta meeskonda: kõik üheksa matši võitnud Berliin ja Berliinist ühe kohtumise vähem pidanud Friedrichshafen.

Keerulisem on seis Poola kõrgliiga klubil Lubini Cuprum, kelle abitreeneri kohuseid täidab Rainer Vassiljev. Rakverlase tiim kaotas üleeile 1:3 Olsztynile.

Turniiritabelis on viimased kolm mängu jutti kaotanud Vassiljevi meeskonnal üheksa vooru järel kirjas kaks võitu ja 12. koht.