Kuusmaa võttis Kadrina Karudega teise võidu jutti

Margus Martin
Esiliiga debütant Kadrina Karud on mõnevõrra ehmatava hooaja alguse järel võitnud peatreener Aivar Kuusmaa (paremal) ja abitreener Raivo Tribuntsovi juhendamisel järjest kaks mängu. Foto: Lisete Laisaar

Eesti korvpalli meistrivõistluste esiliigas saavutas senine peksupoiss Kadrina Karud teise järjestikuse võidu, alistades reedel Betoonimeister / SK Nord / Cramo tiimi 84:66 (39:36).

Kohtumist, milles leidis aset omamoodi põnev treenerite duell võõrustajate värske lootsi Aivar Kuusmaa ja temast mitte vähem nimeka külaliste juhendaja Tiit Soku vahel, jälgis taas arvukas pealtvaatajaskond: Kadrina spordikeskuse saalis oli üle saja korvpallihuvilise.

Võitjate mänguvankrit vedas nende ameeriklasest äär Austin Dwight Wrighten, kelle kontosse läks 35 minutiga 22 punkti, 14 lauapalli ja kaheksa korvisöötu. Tiimikaaslasest ühe minuti vähem platsil viibinud Lauri Mets lisas samuti kaksikduublit tähistavad 17 punkti ja 10 lauapalli.

Kahekohalise saagi kogusid isiklikku kontosse veel Kristen Meister 13 ja Allan Ehte 12 punktiga. Neist esimene võttis kuus ja teine kaheksa lauapalli.

Kaheksa palluriga matšile tulnud pealinlastest viskas Siim Laur parimana 25 punkti.

Kadrina Karud – Betoonimeister / SK Nord / Cramo statistiline protokoll

Teises läänevirulaste osalusel toimunud kohtumises pidas tulise heitluse Tamsalu Los Toros / TalTech, kes tunnistas vastase väljakul KA Tallinna Kalev / TSK 71:66 (30:24) paremust.

Võitjatest kanti Martin Jurtomi kui üleplatsimehe arvele 25 punkti ja 14 lauapalli. Kaotajatest viskas Sander Viilup 20 ja Aleksander Oliver Hint 18 punkti. Kumbki võttis maha ka kuus lauapalli.