Detsember algab rannikualadel tuuliselt

Lörts ja tuul on tulemas.

FOTO: Arvo Meeks/Lõuna-Eesti Postimees

Madalrõhkkonna põhiosa jääb homme Skandinaavia põhjaalade kohale tiirlema, tuues Eesti rannikualadele üsnagi tugevat tuult.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu pühapäeva vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab lund, rannikul ka lörtsi. Pärast keskööd sajuvõimalus väheneb. Sisemaal puhub läänekaaretuul 3–8, rannikul lääne- ja loodetuul 6–11, puhanguti kuni 15 m/s. Külma on 1–6 kraadi, rannikul tuleb kuni 2 kraadi sooja.

Peipsi järvel puhub lääne- ja loodetuul 6–10 m/s. Lainekõrgus on 0,6–1,2 meetrit. Mitmel pool sajab lund ja nähtavus on mõõdukas. Külma on 3–5 kraadi.

Pühapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab lund, rannikul ka lörtsi. Lääne- ja edelatuul tugevneb, puhudes 5–12, rannikul puhanguti 15, põhjarannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on –2 kuni +3 kraadi.

Peipsi järvel tugevneb lääne- ja edelatuul, puhudes 7–11, puhanguti kuni 14 m/s. Lainekõrgus on 0,6–1,2 meetrit. Kohati sajab lund ja nähtavus on hea või mõõdukas. Õhutemperatuur on –1 kuni +1 kraadi.

Tagasi üles