Nädala keskpaigas kerkib õhusoe kuni kaheksa kraadini

Läheb jälle soojaks.

FOTO: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Eeloleva nädala keskpaik toob tugevaid tuuli, aga ka talvega sobimatuid soojakraade, mis kergitavad termomeetrinäidu kohati kuni kaheksa kraadini.

Ilmateenistuse teatel on teisipäeva öösel vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Rannikul sajab kohati vähest lund ja lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 4–10, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni –6, saarte rannikul kuni +2 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Rannikul sajab kohati vähest lund ja lörtsi. Hommikupoolikul puhub läänekaaretuul 4–10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Pärastlõunal pöördub tuul edelasse ja tugevneb õhtuks 5–11, rannikul puhanguti 16 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on –2 kuni +3 kraadi.

Kolmapäeva öösel pilvisus tiheneb. Läänest läheneb sajuala, mis liigub üle Eesti itta. Saartel sajab vihma, Lääne-Eestis ka lörtsi, idapoolsetes maakondades nii lund kui ka lörtsi. Puhub edela- ja läänetuul 6–12, rannikul puhanguti 17 m/s, pärast südaööd tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on Ida-Eestis –1 kuni –3, Lääne-Eestis –1 kuni +3, saartel kuni +5 kraadi. Hommikuks läheb ilm soojemaks. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kesk-Eestis sajab vihma ja lörtsi, Ida-Eestis ennelõunal ka lund, kuid juba õhtuks sadu lakkab. Puhub lääne ja edelatuul 5–10, rannikul puhanguti 14 m/s, keskpäeva paiku pöördub tuul loodesse ja nõrgeneb õhtul. Sooja on 2–8 kraadi.

Ööl vastu neljapäeva on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Algul puhub läänekaaretuul 3–9 m/s, enne keskööd pöördub tuul edelasse ja tugevneb hommikuks, puhudes 6–12, puhanguti 15, rannikul kuni 20 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on –1 kuni +2, saartel ja rannikualadel kuni +5 kraadi. Neljapäeva päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest vihma. Puhub edelatuul 7–12, puhanguti 15, rannikul kuni 21 meetrit sekundis. Sooja on 3–6 kraadi.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles