Tapa käsipallimehed ootavad õhtuks pommitaja naasmist

Väravavaht Mikola Naumil tuleb õhtul taas käised üles käärida, sest Spordiklubi Tapa meeskond vajab Eesti meistriliigas võidu- ja punktilisa.

FOTO: Ain Liiva

Eesti meeste käsipalli meistrivõistluste üheksanda vooru viimases mängus lähevad neljapäeva õhtul Tapa spordihoones kokku võidupõuas püsivad Spordiklubi Tapa ja Aruküla/Audentes.

Tapalastel on tulnud hooaja hoogsa alguse järel paar kuud järjest lahkuda platsilt kaotusega. Turniiritabelis nende selja taga viimasel, kuuendal kohal paiknevate külaliste vastu mängides rahuldub kodumeeskond seetõttu ainult võiduga.

Kahe rivaali omavahelises viimases mängus 2. oktoobril Arukülas saavutas SK Tapa 26:23 võidu. Eelmise hooaja neljast vastasseisust kallutasid tapalased enda kasuks kolm.

"Kuskilt peab hakkama neid punkte ja võite koguma, ning miks mitte neljapäeval. Lähme loomulikult igat mängu võitma, aga kodus seda enam. See pole mingi sõnakõlks, meile pakub kodune saal suurt tuge ja mängijadki tahavad end siin paremast küljest näidata. Aga kindlasti ei anna Aruküla midagi kergelt," kõneles SK Tapa peatreener Elmu Koppelmann Eesti Käsipalliliidu pressiteenistusele.

Juhendaja sõnul on väljakuperemeestel jätkuvalt muresid puudujatega, sest Aleksander Oganezov pole endiselt terve ning ka Rail Ageni alles paraneb vigastusest. "Kui läheb aga hästi, võime neljapäeval platsil uuesti näha Vahur Oolupit," lisas Koppelmann. 19-aastane Oolup, kes oli mullu tapalaste suurim skooritegija, alustas sügisel õpinguid ja käsipallitreeninguid Taanis.

SK Tapa ja Aruküla/Audentes vaheline mäng algab Tapa spordihoones neljapäeval kell 19.

Tagasi üles