Pildid: RLV Massive võttis korvpallikarika enda valdusse

Lääne-Virumaa Kossuliiga lõppeva aasta karikavõitjaks korvpallis krooniti RLV Massive, kes alistas pühapäeval Rakvere spordihallis peetud finaalmängus Simuna Spordiklubi 104:51 (poolaeg 48:22).

Otsustav kohtumine kujunes ligemale poole tuhande pealtvaataja ees üsna ühepoolseks, sest hästi kaugviskeid tabanud RLV Massive purjetas eest juba numbritega 28:15 võidetud avaveerandaja järel.

Poolajavaheajaks olid tiimi edunumbrid 48:22 ning otsustavale neljandale perioodile mindi vastu Haljala valla esindusmeeskonna vedamisel 76:39.

Veerandfinaalis karikakaitsja Rakvere Spordikool/Tarva kahe matši summas konkurentsist välja lülitanud RLV Massive edukamad punktiviskajad olid kuus kaugviset tabanud Erik Kaasik 20 ning Sander Karro ja Aron Kuusik võrdselt 16 punktiga.

Simuna Spordiklubi parimana viskas Karlis Karm 11 punkti.