Olemas! Rain Veideman tüüris Rooma meeskonna võidule

Margus Martin
Rain Veideman avas uue klubiga liitumise järel Itaalias võiduarve kolmandal katsel. Eurobasket Roma vormis mängiv läänevirulane oli taas kandvas rollis. Foto: Fabio Pirazzi

Haljalast pärit Eesti korvpallikoondislase Rain Veidemani koduklubi Eurobasket Roma tegi uue aasta saabudes kaotustega lõpparve ja alistas laupäevases Itaalia esiliiga korvpalli meistrivõistluste põhiturniiri mängus Bergamo 85:74.

Avapoolaja 47:44 enda kasuks kallutanud väljakuperemeestel õnnestus tasavägiselt kulgenud matšis teha külalistega vahe sisse kohtumise viimaste minutite jooksul.

Rain Veideman alustas kohtumist taas algviisikus ja viibis platsil kokku 27 minutit. Selle aja jooksul viskas tagamängija üheksa punkti, hankis kuus lauapalli ja andis neli resultatiivset söötu.

Eurobasket Roma püsib 16 mängust kogutud viie võiduga endiselt turniiritabeli eelviimasel, 13. real. Sama palju võite on ühe mängu vähem pidanud Orlandina Basket Capo d'Orlando meeskonnal.