Sillamäe suges saalijalgpallis Kadrinat

Kadrina saalijalgpallurid (rohelistes särkides) on esiliigas nimekamatele vastastele sitkelt vastu hakanud. Foto: Ain Liiva

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigas toimusid eelmisel nädalal põhiturniiri üheksanda vooru mängud.

Avaringis Sillamäe Alexela II meeskonnalt loobumisvõidu saanud SK Kadrina tiim tunnistas nüüd võõrsil sama vastase 15:8 paremust. Erkki Alak viis kadrinlased küll pühapäevase matši alguses 1:0 juhtima, kuid võõrustajad lõid kümme sekundit hiljem kiire viigivärava ning läksid peagi ise kohtumist juhtima. Poolajapausiks juhtis Sillamäe klubi 7:4. Teisel poolajal vahe püsis ja lõpuks saavutasid võõrustajad kindla võidu.

Nii Alak, Keijo Õunapu kui ka Sten Veski lõid SK Kadrina kasuks kaks väravat. Janno Abner ja Ken-Timo Rannaste lisasid mõlemad ühe tabamuse. Kadrinlaste hõredatest ridadest puudus mitu olulist pallurit ja seekord ajasid nad läbi kuue väljakumängijaga. Täisrivistuses mänginud sillamäelastest sahistas kunagine jalgpalli Premium liiga mängumees Aleksandr Kulik Kadrina väravavõrku kolm korda nagu ka Erik Anohhin.

Liigatabelis tosina punktiga viiendal kohal paiknev Kadrina võtab pühapäeval kell 13.30 Tapa spordihoones vastu endast kaks kohta kõrgemal asuva Rummu Dünamo. Kahte meeskonda lahutab tabelis kolm punkti.