P, 25.09.2022

Täpp kaotustest: peatreeneri tool isegi mitte ei kõigu

Margus Martin
, reporter
Täpp kaotustest: peatreeneri tool isegi mitte ei kõigu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kuidas Rakvere võrkpallimehed ka ei pingutanud, üritades kaitses palle üles saada, meeskond läinud nädalalõpul punktilisa ei teeninud. Loodetavasti pakuvad eelseisvad kaks mängu taas häid emotsioone.
Kuidas Rakvere võrkpallimehed ka ei pingutanud, üritades kaitses palle üles saada, meeskond läinud nädalalõpul punktilisa ei teeninud. Loodetavasti pakuvad eelseisvad kaks mängu taas häid emotsioone. Foto: Ain Liiva

Eesti meeste võrkpalli esiliiga meistrivõistlustel katkes BMF / Rakvere Võrkpalliklubi uhke, seitsmest mängust koosnenud võidukas seeria. Põhjust muretsemiseks siiski pole.

Rakverlased said nädalalõpul nendega koos tabeli etteotsa kuuluvatelt tiimidelt kaks 0:3 kaotust. Laupäeval valmistas kodumeeskonnale Rahu hallis tuska Eesti Maaülikool ning pühapäeval Tallinna Ülikool.

Kui tippliigades ja kõrgete sihtidega klubides järgneb lüüasaamistele tihti peatreeneri töökaotus, nagu see juhtus alles hiljuti Saaremaa Võrkpalliklubi lootsi Urmas Taliga, siis amatöörspordis väga mõjuva põhjuseta keegi kirvega vehkima ei kipu. Tasub meenutada, et tegu on siiski harrastajate, mitte elukutseliste spordivõistkondade vahel toimuvate mõõduvõttudega ning õnnelik on tiim, kes üldse leiab etteotsa hingega panustava ontliku juhendaja.

Märksõnad
Tagasi üles