Sisukord
Uudised
Paberleht

Spordiaasta sangarid tõusid ausärasse

2 min lugemist
Lääne-Virumaa aasta naissportlase tiitli viis endaga keskmaajooksja, politseinikuna leiba teeniv Kelly Nevolihhin. FOTO: Ain Liiva

Lääne-Viru lõppenud aasta parimate sportlaste selgitamiseks korraldatud hääletus tõstis troonile nii uusi kui ka juba tuttavaid tegijaid. Parima mees- ja naissportlase valikul eelistas rahvas värskeid nägusid.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kui kahel varasemal aastal selgusid parimad pooleteise tuhande ja enama hääletaja abil, siis seekord andis eelistustest teada ligemale üheksasada inimest.

Vastajate arv jäi väiksemaks objektiivsetel põhjustel: aeg, mille jooksul sai valiku langetada, oli lühike ning sattus pühadeperioodi. Hääletamist ja tunnustamisüritust korraldanud Lääne-Virumaa Spordiliidu juhatuse esimees Erich Petrovits lausus, et paratamatult jääb igasuguste hääletamiste puhul alles teatud subjektiivsus. “Rahvas valis ja sellised need tulemused olid,” rääkis ta. “Isiklikult arvan, et kõik valituks osutunud sporditähed on väga väärikad. Spordiaastast tervikuna rääkides võib öelda, et see oli suhteliselt kirev ja edukas. Meil on tulnud uusi huvitavaid tegijaid.”

15.01.2020 17.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto