Matši lõpus viiekesi jäänud Los Toros võitis

Korvpalliplatsilt peatraumaga lahkuma pidanud Sander Viilup (palliga) jõudis enne vahetusmeeste pingile tohterdama siirdumist visata Tamsalu meeskonna kasuks 15 punkti. Foto: Ain Liiva

Mängijaid vaevavate vigastuste tõttu koosseisuga kimpus Tamsalu Los Toros / TalTech alistas kolmapäevases Eesti korvpalli meistrivõistluste esiliiga matšis tiimi Tartu Kalev / Estiko 77:73 (40:45).

Hooaja seitsmes võit tõstis Los Torose sama palju võite kogunud teise Lääne-Viru meeskonna Kadrina Karude ette tabeli viiendale reale.

Tamsalu spordikompleksis peetud kohtumises kaheksa mängijaga läbi ajanud Los Toros jäi kohe alguses tagaajaja rolli ning kaotas esimese veerandaja 11:21. Poolaja lõpuks õnnestus kohalikul meeskonnal vähendada kaotusseisu viiele punktile ja minna suurele vaheajale skooriga 40:45.