Matši lõpus viiekesi jäänud Los Toros võitis

Korvpalliplatsilt peatraumaga lahkuma pidanud Sander Viilup (palliga) jõudis enne vahetusmeeste pingile tohterdama siirdumist visata Tamsalu meeskonna kasuks 15 punkti.

Mängijaid vaevavate vigastuste tõttu koosseisuga kimpus Tamsalu Los Toros / TalTech alistas kolmapäevases Eesti korvpalli meistrivõistluste esiliiga matšis tiimi Tartu Kalev / Estiko 77:73 (40:45).

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Hooaja seitsmes võit tõstis Los Torose sama palju võite kogunud teise Lääne-Viru meeskonna Kadrina Karude ette tabeli viiendale reale.

Tamsalu spordikompleksis peetud kohtumises kaheksa mängijaga läbi ajanud Los Toros jäi kohe alguses tagaajaja rolli ning kaotas esimese veerandaja 11:21. Poolaja lõpuks õnnestus kohalikul meeskonnal vähendada kaotusseisu viiele punktile ja minna suurele vaheajale skooriga 40:45.