Pätsi Sahvris saab vastlakuklit mugida varasemast suurem seltskond

Pätsi Sahvri kohvikunurgas saab istet võtta Ameerika seriaalist tuntuks saanud diivanil. Pätsi pererahval, õel ja vennal Kaja ning Heiki Hallikul, on samuti vahel harva mahti seal hinge tõmmata.

FOTO: Ain Liiva

Pätsi Sahvri klientidel on juba eelmise aasta lõpust olnud võimalus pagaritöökoja laienenud kohvikunurgas istet võtta ja tassi kohvi kõrvale mõni ahjusoe küpsetis nosida.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale

Varem pakkimisruumina kasutusel olnud toa vahesein võeti maha, ja kui seni sai õdusas kohvikunurgas kahe lauakese taga istet võtta, siis nüüd mahub sinna lausa mitu suurt ning väikest seltskonda korraga küpsetisi mekkima ja aega veetma.

Esialgu plaanisid väikese pagaritöökoja Päts OÜ eestvedajad, vend ja õde Heiki ning Kaja Hallik, et sahvrisse jäävad müüki mõned üksikud tooted, kuid tegelikkuses on linna tuiksoonest eemal asuv mõnus koht meelitanud kohale väga palju külastajaid ning sortiment ostmiseks ja kohapeal tarvitamiseks väga lai. “Me väga väärtustame seda, et kliendid sõidavad siia spetsiaalselt kohale. Selle eest tahame vastu anda perfektset toodet,” ütles Kaja Hallik ja lisas, et selline kohvik on olnud tema venna unistus juba tükk aega.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles