Lääne-Viru maakonna kergejõustiklased võistlesid Eesti karikatele

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Erko Räiss.
Erko Räiss. Foto: Marko Mumm

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis selgitati kahes vanuseklassis selle talve Eesti karikaomanikud sisekergejõustikus.

Rakvere ViKe sportlastest teenis täiskasvanute hulgas esikoha Kelly Nevolihhin, kes edestas konkurente 800 meetri jooksus. Tema võiduaeg oli 2.15,54. Meeste 300 meetri jooksus näitas juunioride klassi kuuluv sprinter Robin Sapar ajaga 34,82 sekundit neljandat resultaati.

Eesti omavanuste orienteerumisparemikku kuuluv Ragnar Rooba kärpis 800 meetri jooksus isiklikust rekordist pea kuus sekundit ja tuli parima juuniorina ajaga 1.59,63 meeste hulgas viiendaks. Kuni 18-aastaste noormeeste konkurentsis võitis Erko Räiss 200 meetri jooksu (23,47) ja tuli 60 meetri jooksus (7,31) teiseks. Gregor Pilt saavutas teise koha sama vanuseklassi poiste 60 meetri tõkkejooksus (8,54). Kolmandat tulemust näitasid Martin Balõtšev kõrgushüppes (1.67) ja Rasmus Virks kuulitõukes (13.27).

Kaheksa tiimi konkurentsis tuli ajaga 1.38,21 teiseks Rakvere ViKe 4 x 200 meetri teatejooksumeeskond (Räiss, Pilt, Balõtšev, Virks).

Sama vanade neidude kuulitõukes tuli kolmekilost raudmuna lennutanud Berit Saar tulemusega 14.21 samuti teisele kohale.