R, 22.09.2023

Pääsusilma keskuse arendusega on tõsi taga

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Facebook
Comments
Priit Altpere kinnitas, et tahab Pääsusilma keskuse arendamisel teha koostööd kohaliku kogukonnaga. Detailplaneeringu eskiisi arutelul viibis ta ka ise kohal, mis pole arendajate puhul kuigi tavapärane.
Priit Altpere kinnitas, et tahab Pääsusilma keskuse arendamisel teha koostööd kohaliku kogukonnaga. Detailplaneeringu eskiisi arutelul viibis ta ka ise kohal, mis pole arendajate puhul kuigi tavapärane. Foto: Ain Liiva

Kui hakkas levima kuuldus, et Rakvere lähistele Pääsusilma kinnistule kavandatakse veel üht kaubanduskeskust, leidsid paljud, et seda uudist ei maksa väga tõsiselt võtta. Üleeile aga ütles arendaja Priit Altpere, et projekteerimisega alustatakse niipea, kui vajalikud eeldokumendid on korras.

Pääsusilma keskus on kavandatud Rakvere külje alla Tuleviku tänava äärde, linna ja valla piirile Ussimäele. Kinnisvaraarendaja ning projekti eestvedaja Priit Altpere toonitas, et nimetus “kaubanduskeskus” pole selle arenduse puhul päris täpne, temal on pisut teistsugune visioon, kuid konkreetseid selgitusi ta anda ei soovinud.

Kolmapäeva õhtul toimus Sõmerul Pääsusilma kinnistu detailplaneeringu eskiisi avalik arutelu. Kohal oli arendaja ise ja mitu selle kandi eramuomanikku.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles