Sisukord
Arvamus
Paberleht

Kiri: olen tänulik doktor Umantsevile

1 min lugemist
Kiri lugejalt. FOTO: Kamilla Selina Lepik

Viimasel ajal on nii ajakirjanduses kui ka televisioonis meditsiini ja arstiabi teemal palju juttu tehtud. See on pannud mindki mõtlema. Mul endal on võimalus olla väga hea ja pädeva doktori nimistus.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Minu doktor on Maksym Umantsev, kes on alati abiks olnud, eriti minu ränkraskel eelmisel aastal. Tervis halvenes mul nii-öelda ebatraditsiooniliselt. Verenäitajad olid ühtäkki nii halvad, et tuli enneolematult kiiresti tegutseda ja põhjusele jälile saada. Kogu selle aja vältel oli nii minu doktor kui ka pereõde Anne-Ly Kivimäe nõu ja jõuga abiks. Rakvere haiglas olles mu tervis halvenes. Tänu perearst Umantsevilt saadud saatekirjale pääsesin Tallinna regionaalhaiglasse vajalikele uuringutele. Sealt mind operatsiooni ja edasise raviplaanita koju ei lastud. Kuna tervis oli väga nõrk, ei olekski suutnud sellist seisundit kauem enam kannatada.

Mind päästis perearst Umantsevi professionaalsus. Mul tuli uuesti õppida kõndima ja teisigi oskusi, mis igapäevaeluks vajalikud. Jah, pidin loobuma maratonidel osalemisest ja muudest tegevustest, kuid seda enam on nüüd püüd olla taas füüsiliselt nii terve, et saaks minna ehk startigi.

30.01.2020 01.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto