Tapa hakkas Kehrale kõvasti vastu

Margus Martin
, tegevtoimetaja kohusetäitja
Väikese pausi järel tapalaste rivistusse naasnud Martin Adamson (viskel) kerkis Kehra vastu seitsme väravaga resultatiivseimaks. Foto: Ain Liiva

Eesti käsipalli meistriliigas lahutab esikolmikut üksteisest kaks punkti. Tosina vooru järel on liider tiitlikaitsja Põlva Serviti 19, teine HC Tallinn 18 ning kolmas HC Kehra / Horizon Pulp & Paper 17 punktiga. Väikese vahega järgnevad neile Viljandi HC 17 ja SK Tapa 11 punktiga. Tabeli viimane, Aruküla/Audentes ei ole punktiarvet avanud.

Tapalased mängisid kolmapäeval võõral väljakul Kehraga ja tunnistasid viigiliselt 10:10 lõppenud esimese poolaja järel lõpuks võõrustajate viieväravalist 23:18 paremust. Paljukordse Eesti meistermeeskonna kasuks viskas Indrek Normak parimana kuus, Läti koondisega EM-i finaalturniiril käinud Uvis Strazdiņš ja Vladislav Naumenko lisasid kumbki viis väravat. Tapalaste poolelt vastasid Martin Adamson seitsme ning Vahur Oolup kuue tabamusega.

Korraliku partii tegi SK Tapa väravavaht Mikola Naum, kes tõrjus mängu käigus kaks seitsme meetri karistusviset ja aitas teisel poolajal vahepeal kaheteistkümneks minutiks väravapõuda jäänud külalisi kohati üksinda mängus hoida.