Judonoortele toodi tipptase koju kätte

Margus Martin
, tegevtoimetaja kohusetäitja
Noorte judoturniirilt Tallinn Judo Cup toodi üks medal ka Rakveresse.
Noorte judoturniirilt Tallinn Judo Cup toodi üks medal ka Rakveresse. Foto: Igor Zujev

Rakvere spordikoolis ja judoklubis Mikado harjutav judoka Christian Marcus Kasesalu saavutas rahvusvahelisel turniiril Tallinn Judo Cup kuni 16-aastaste poiste kaaluklassis 55 kilogrammi kolmanda koha.

Võiduka avamatši järel teises ringis hilisema kullaomaniku Sultan Alievi (Venemaa) paremust tunnistanud Kasesalu jätkas seejärel võistlust miinusringis, kus ta võitis neli vastast.

Kuue riigi enam kui kuuesaja noorsportlase osavõtul peetud jõuproovil tegid kaasa veel kaks treenerite Mark ja Jevgeni Tširkini käe all harjutavat Rakvere judomaadlejat, kellest Oskar Tamm teenis kuni 12-aastaste poiste seas oma kaaluklassis ühe matšivõidu ja Frank Jahhu jäi võiduta.