Esita oma kandidaat aasta bussijuhi tiitlile

Bussi sisenedes usaldame oma elu bussijuhi kätesse.

FOTO: Urmas Luik

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus on välja kuulutanud konkursi "Aasta bussijuht" ja ootab sellele kandidaate. Kõnealusele konkursile saab iga reisija esitada kandidaadiks bussijuhi, kes teenindab liine Harjumaal, Läänemaal, Raplamaal ja Lääne-Virumaal. 

Selleks tuleb hiljemalt 22. märtsiks täita vastav ankeet, mille leiab MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus kodulehelt internetis.

Ühistranspordikeskuse vastavas üleskutses seisavad muu hulgas järgmised laused: "Bussijuhid on inimesed, kellega puutume kokku hommikuti, tööle ja kooli minnes, olles veel unised, ning sealt tagasi tulles, olles väsinud päevatoimetustest. Tervitused ja suhtlus bussijuhiga võib määrata meie päeva meeleolu. Istudes bussi, usaldame oma elu ja tervise inimese kätte, keda me ei tunnegi. Vahel tunneme end seal nii turvaliselt, et pikendame oma ööund veel mõne minuti võrra, ometi ei lähe me bussijuhti selle eest tänama. Kuid miks mitte? Kui Sul on olnud meeldiv kogemus bussijuhiga ja sa sooviksid teda tema professionaalsuse või heatahtlikkuse eest esile tõsta, siis anna sellest teada."

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles