Võrkpalli esiliiga põhiturniir jõuab lõpule

, tegevtoimetaja kohusetäitja
BMF/Rakvere Võrkpalliklubi meeskond tuleb järgmisena kodupubliku ette eeloleval reedel Rakvere Rahu hallis, kus põhiturniiri eelviimases voorus mängitakse Võruga. Foto: Ain Liiva

BMF / Rakvere Võrkpalliklubi meeskond kindlustas Eesti esiliiga võrkpalli meistrivõistluste põhiturniiril teise koha, alistades pühapäeval 3:1 LotusTimber/Neemeco. Geimid lõppesid võitjate poolt vaadatuna 25:23, 19:25, 25:15 ja 25:22.

Turniiritabelis 15 võitu ja kolm kaotust kogunud rakverlased pole kaotusekibedust tundnud viimases seitsmes mängus.

Põhiturniiri edukaim meeskond Tallinna Ülikool on võitnud aga kõik 18 peetud kohtumist. Nende kaotuseta seeria algas ülemöödunud aasta kevadel ning on praeguseks väldanud koguni 47 mängu.

Enne veerandfinaalide algust on põhiturniiril kavas veel paar vooru: BMF / Rakvere Võrkpalliklubi võtab homme õhtul koduses Rahu hallis vastu Võru VK / Werro ning pühapäeval siirdutakse Kiili spordihoonesse, kus rakverlasi võõrustab EstNor/Kiili.