K, 4.10.2023

Virumaa Teataja ootab elevusega õhtut

Virumaa Teataja
Facebook
Comments
Virumaa Teataja disainer Toomas Erapart on austamisõhtutel juba vana olija: mullu õnnestus tal ühes kategoorias võit napsata.
Virumaa Teataja disainer Toomas Erapart on austamisõhtutel juba vana olija: mullu õnnestus tal ühes kategoorias võit napsata. Foto: Eva Samolberg-Palmi

Täna õhtul toimub Tallinnas õpetajate majas pressipidu, kus ajakirjanduspreemiate võitjad saavad kätte auhinnad. Nomineeritute hulgas on ka Virumaa Teataja lehekujundused ja artiklid. 

Pressipeol avalikustatakse aasta ajakirjanik ning eelmise aasta parim arvamuslugu, olemuslugu ja uudis nii üleriigilises kui ka maakonnalehtede kategoorias. Selguvad ka võitjad multimeedia, parima venekeelse loo ja venekeelse arvamuse kategoorias, samuti avalikustatakse võitjad kujunduskonkursi kategooriates.

Kujunduskonkursil on Virumaa Teatajal kogunisti neli nominatsiooni, kõigi tööde autor on disainer Toomas Erapart. Kohalike väljaannete olemuslugude kujunduse kategoorias kandideerib 7. septembril ilmunud loo "Kes tunneb Liiva-Annust?" ja 12. oktoobril ilmunud loo "Karistamatuse tunne ja kambavaim on ohtlik kombo" pildiline külg. Kohalike väljaannete visuaalse kommunikatsiooni kategoorias on Virumaa Teataja kujundustest nominendid 16. novembril ilmunud loo "Inimene ja kunst" ja 19. jaanuari loo "Üks päev Tiit Marveliga "Kättemaksukontoris"" illustratiivne lahendus.

Maakonnalehtede olemusloo kategooria nelja nominendi hulka kuuluvad Anu Viita-Neuhaus 14. detsembril ilmunud looga "Lisa. Eluaegne omastehooldaja" ja Aivar Ojaperv 15. novembril ilmunud artikliga "Talumees Ajvor Loll netipättide võrgus. Kuidas nad seda teevad?".

Parimate spordilugude võitjad on välja kuulutatud juba varem, maakonnalehe eripreemia teenis Aivar Ojaperv olemuslooga "Rallilegendid. Mehhiko järvest ilosa uiboaiani".

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles