Jurmalale kaotanud Tarvas langes üheksandaks

Egert Haller on täitnud sellel hooajal Rakvere Tarva rivistuses üht kandvamat rolli. Foto: Ain Liiva

Rakvere Tarvas võõrustas kolmapäeval kodupubliku ees peetud Eesti-Läti korvpalliliiga mängus Jurmalat, kellele kaotati 72:81 (poolaeg 33:48). Tegu oli rakverlaste neljanda järjestikuse allajäämisega.

Et Tartu Ülikool, rakverlaste lähim konkurent play-off'i kohale, saavutas samal ajal suureskoorilise 100:66 paremuse TalTechi üle, tõusis Tartu meeskond Tarvaga sama arvu võitude (10) ja kaotustega (14) turniiritabelis Rakvere tiimi ette kaheksandale kohale.

Virulaste kasuks viskas Egert Haller 16 ja Kristo Saage 14 punkti, seejuures tabas Saage mängus sooritatud kümnest pealeviskest vaid ühe ning saatis mööda kõik seitse kaugviset. Samas ei eksinud tagamees ühelgi tosinast vabaviskest.

Tormi Niits ja Devin Lee Harris toetasid koduklubi võrdselt üheksa punktiga. Tarvaga hiljuti taasliitunud kogenud mängujuht Sven Pugonen pääses väljakule kaheksaks minutiks, mille jooksul ta isiklikku punktiarvet ei avanud.

Külalistest parematena viskasid Ervins Jonats ja Denis Krestinin mõlemad 16 punkti.