Treenerid jagavad oma treeninguid sotsiaalmeediakanalites. Kersti Naaritsale on südamelähedasemad jõutrennid, peale nende on ta sotsiaalmeediasse laadinud harjutusi, mida saab kõnni- ja jooksutreeningutele lisada.
Treenerite aktiivsus ja motivatsioon on suur, praegu on spordiklubide avamise kuupäevana jutuks olnud maikuu esimene päev, kuid loomulikult võib avamine edasi lükkuda. Kui kaua treenerid ise jaksavad?
Töökaaslased Kersti Naarits ja Kätlin Heiskonen ei näinud kumbki selles probleemi. Naarits märkis, et tema missioon on kliente motiveerida, seega peab ta ka ise liikumises olema. “Soovin teistele anda edasi seda, mida ise teen. Mis ma hoian oma oskusi saladuses, pigem jagan neid kõigiga. Sport on ju nii tore,” lausus Naarits.
Kätlin Heiskonen ütles muiates, et ta ise jaksab küll ja veel. “Klientide tagasiside on see, mis annab mulle energiat. Hetkeolukorrast tingituna, kus tõesti päevane aktiivsus on väiksem, on üks 45-minutiline trenn ju köki-möki,” lausus treener.
Ükski treener ei ole ka seda meelt, et selliste trennide eest peaks tasu küsima. Kõik teevad videotreeninguid tasuta.
Heiskonen ütles, et teeb asja, mida armastab, seega ei näe ta mõtet küsida iga liigutuse eest tasu. “Saan ju ise koos treenitavatega trenni teha, seega hoian ennast ka seeläbi vormis, nii et võit meile kõigile. Tee seda, mida tahad, et sulle tehtaks – ja nii lihtne ongi,” lausus Kätlin Heiskonen.