Saada vihje

Räpimehed annavad kreisilinnas tasuta veebikontserdi

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Rakvere räppmuusikud annavad sarnaselt paljude teiste Eesti muusikutega veebikontserdi.
Rakvere räppmuusikud annavad sarnaselt paljude teiste Eesti muusikutega veebikontserdi. Foto: Rvklauzofficial

Usinad Rakvere räpparid R.V ja Klauz otsustasid koos plaadikeerutaja DJ Pooleniga korraldada veebikontserdi, mida saab kuulata-vaadata artistide Facebooki fännilehel homme õhtul.

Ülekanne algab pühapäeval kell 18.30 ja kestab orienteeruvalt tund aega. "Teeme kauemgi, kui rahvas nõuab," lausus esinejanime R.V kaudu tuttav Rainer Villak.

Veebikontserdiks pakkus artistidele tasuta pinda ööklubi MLounge ning ülekande tehniliste lahenduste eest hoolitseb samuti Rakveres tegutsev ettevõte Saundland.

Kommentaarid
Tagasi üles