Linnaosavanem leidis Grossi poes ja Kadaka Selveris eriolukorra rikkumisi

Tallinna Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

FOTO: Peeter Langovits

Tallinna Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats kontrollis neljapäeval toidupoodide valmisolekut eriolukorra tingimustes töötada ja leidis Kadaka Selveris ja Grossi poes puudusi.

Negatiivse poole pealt üllatasid Kadaka Selver ja Grossi Toidukaubad, teatas linnaosa pressiesindaja BNS-ile. Grossi poes polnud isegi desovahendit, muudest asjadest rääkimata, lisaks tungles poes märkimisväärne hulk rahvast, oldi kobaras koos ja kassade juures troppis.

"Kui see ei räägi Grossi poe juhtkonna hoolimatusest mitte ainult ostjate, vaid ka omaenese töötajate, kassapidajate elu ja tervise suhtes, siis ma ei tea, mis räägiks sellest veel selgemat keelt," sõnas Laats, kes edastas kõik tähelepanekud ja märkused poodides ka töötajatele.

Laats kutsub ka mustamäelasi olema jätkuvalt tähelepanelikud ja hoolima. "Kus viga näete laita, andke sellest kohe ka personalile teada. Koos saame hakkama," ütles ta.

Üldiselt polnud aga olukord Laatsi sõnul paha. "Positiivselt üllatas kusjuures just Maxima, kelle suunal oli alles möödunud nädalal tulnud mustamäelastelt kõige rohkem kaebusi," ütles Laats. "Maxima on väga operatiivselt reageerinud, teavitussildid on kauplustes väljas, on olemas kilekindad ostjatele, loomulikult käte desinfitseerimisvahendid, kassapidajad on kaitstud sümpaatse pleksiklaasist vaheseinaga, pikivahemärgistused kassade juures olemas jne. Ka Prisma puhul pole suurt põhjust nuriseda ning Rimi kauplusedki ei jäänud Maximale väga palju alla: märgistused olid olemas, desovahendid samuti, ainult kilekindaid ja teavitussilte ei hakanud silma."

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles