Saada vihje

Loodusajakirju saab lugeda tasuta

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Loodusajakirju saab veebis lugeda tasuta.
Loodusajakirju saab veebis lugeda tasuta. Foto: MTÜ Loodusajakiri

MTÜ Loodusajakiri on teinud kõigile tasuta kättesaadavaks Eesti vanimad ja tuntuimad loodus- ja teadusajakirjad Eesti Loodus, Eesti Mets ja Horisont ning venekeelse väljaande Gorizontõ Estonii.

Kuni Eestis kehtestatud eriolukorra lõpuni saab kõiki ilmunud numbreid e-ajakirjana tasuta alla laadida veebilehelt www.loodusajakiri.ee.

Eesti Looduse aprillinumber tutvustab meie koduloomade põlistõuge, samuti on vaatluse all lihatootmise keskkonnamõjud, tehisliha ja putukate söömine, tehakse kokkuvõtteid möödunud talve ilmast ja ilmarekorditest. Lugeda saab ka hallpea-rähnist, Otteni veskist, Ugandast, karulaugust ja muust ning lahendada geograafia- ja bioloogiaolümpiaadide ülesandeid.

Eesti Metsa viimases numbris arutletakse jahimeeste ja maaomanike suhete üle, juttu on metsakorraldusest, hariduse ja koolituste võimalusest, turberaiete uuenemisest, puutöömeistritest, rähnidest, hundist ja muust.

Horisondi värskeimas numbris on kõne all seljaajutraumad ja nende ravivõimalused, vesi ja veekriis, osooniaugud, vepslased ja Vepsamaa, baktereid hävitav pinnakate, podagra ja palju muud. Samuti saab lugeda matemaatika- ja informaatikaolümpiaadidest ja lahendada nuputamisülesandeid.

Kommentaarid
Tagasi üles