L, 24.09.2022

Rakvere linn rahastab noorte omaalgatusprojekte

Katrin Uuspõld
Rakvere linn rahastab noorte omaalgatusprojekte
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rakvere linnavalitsus pakub noortele nende ideede realiseerimiseks toetust – kui need ideed aitavad arendada ja rikastada Rakveres linna noortele mõeldud sotsiaal-, kultuuri-, spordi- või tervisekasvatuse tegevusi.
Rakvere linnavalitsus pakub noortele nende ideede realiseerimiseks toetust – kui need ideed aitavad arendada ja rikastada Rakveres linna noortele mõeldud sotsiaal-, kultuuri-, spordi- või tervisekasvatuse tegevusi. Foto: Elmo Riig

Rakvere linnavalitsus pakub noortele nende ideede realiseerimiseks toetust – kui need ideed aitavad arendada ja rikastada Rakveres linna noortele suunatud sotsiaal-, kultuuri-, spordi- või tervisekasvatuse tegevusi.

Rakvere linnavalitsuse kultuuri- ja noorsootööspetsialist Katrin Joselin ärgitab noori avaralt mõtlema ja julgelt taotlusi esitama. "Omaalgatuse toetus loob noortele hea võimaluse oma ideid rakendada, kui see nõuab rahalist ressurssi. See arendab ettevõtlikkust, annab projekti tegemise kogemust, tähendab vastutust," loetles Joselin.

Katrin Joselini sõnul aitab toetus noorte endi algatuste kaudu rikastada ka linnas noortele pakutavaid võimalusi. "Ehk tekib tänase eriolukorra tingimustes hea mõte, kuidas noorte elu rikastada lisaks tavapärastele võimalustele ka läbi online-keskkonna," märkis ta.

Taotluse saab esitada noorteühing või 18–26-aastane füüsiline isik, kelle elukohana rahvastikuregistris on märgitud Rakvere linn. Toetuse taotlemise tähtajad on igal kalendriaastal 1. veebruar, 1. mai ja 1. oktoober.

Toetuse suurus ühe omaalgatusprojekti kohta on kuni 800 eurot. Esitatud taotlused vaatab üle Rakvere linnavalitsus ja ettepaneku toetuse hindamiseks teeb määratud komisjon.

Märksõnad
Tagasi üles