Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
:format(webp)/nginx/o/2020/04/10/13048993t1h6152.jpg)
Paari nädala eest taastunud Haljala–Rõmeda teelõigu neljarealiseks ehitamise kõrval on Lääne-Virumaal teiseks suuremaks teeehituseks sel suvel Rakvere–Rannapungerja maantee ligi 12 kilomeetri pikkuse Sae–Anguse–Palasi lõigu rekonstrueerimine ja Nõva silla ümberehitus, mis läheb maksma ligi neli miljonit eurot.
Tänavu selle teelõigu ehitusöödega päris valmis ei saada ning Nordecon peaks korda tehtud tee üle andma järgmisel suvel.
Kui see teelõik on korras, asutakse pea sama pika Vetiku–Sae lõigu kallale, nii et Rannapungerja maantee jääb remonti päris mitmeks suveks. Palasi ja Tudu vaheline lõik on kavas pinnata.