K, 5.10.2022

Rakvere teater avab näitlejate otseeetri

Inna Grünfeldt
Rakvere teater avab näitlejate otseeetri
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Näitleja Peeter Rästas vastab Facebooki otseülekandes teatrisõprade küsimustele esimesena.
Näitleja Peeter Rästas vastab Facebooki otseülekandes teatrisõprade küsimustele esimesena. Foto: Rakvere Teater

Rakvere teatri näitlejad astuvad kaamera ette ja vastavad teatrisõprade küsimustele: alates 16. aprillist toimub neljapäeviti kell 19 Rakvere teatri live.

Veebikohtumisi, mis on jälgitavad teatri Facebooki lehel, alustab näitleja Peeter Rästas.

Peeter Rästasele saab juba küsimusi ette saata Facebooki kaudu, kirjutades kohtumiste postituse kommentaaridesse või anonüümseks jääda soovides teatri sõnumitesse. Otseeetri ajal on võimalik küsimusi kirjutada live'i kommentaaridesse.

Oma plaanidest räägib Peeter Rästas: "Näitlejatelt on tulnud initsiatiiv oma vaatajatega rääkida. Mitte teha nii-öelda "Tähelaeva" – vähemalt see on minu eesmärk, kui ma esimesena eetrisse lähen. Minu puhul ei ole see intervjuusaade, kus mina istun kaamera ees ja inimesed küsivad küsimusi. Võib küsida, aga tahaks inimestega rääkida filosoofilisemalt, vabas vormis. Ma olen imerõõmus, kui keegi tahab minuga arutada 5G üle ja selle mõjust praegusele maailmale, näiteks. Mina teen nii, nagu mina teen, võibolla keegi teine näitleja teeb midagi muud. Live'is  ei ole mitte ainult näitleja, vaid ka inimene!"

Järgmistel neljapäevadel tulevad otsepilti Elar Vahter, Ülle Lichtfeldt, Imre Õunapuu, Tiina Mälberg ja Peeter Raudsepp. Nimekirjas võib esineda ka üllatusi. Nendel kohtumistel vastavad näitlejad nendega enim haakuvatele vaatajate küsimustele või arutlevad neile praegu olulistel teemadel.

Märksõnad
Tagasi üles