Sisukord
Sport
Paberleht

Ööjooksu ettevalmistus käib edasi, aga ürituse toimumine pole endiselt selge

1 min lugemist
Marko Torm. FOTO: Ain Liiva

Algselt augusti keskele Rakveres planeeritud Viking Line Eesti Ööjooksu korraldajad andsid teada, et suurürituse ettevalmistused jätkuvad, kuid lahtiseid otsi on eriolukorra tõttu palju.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Praegu on ööjooksu eestvedajad langetanud ürituse osavõtutasu ning ootavad selgust, mil viisil ja kas üldse nende käesolevaks aastaks plaanitud ettevõtmised toimuvad. Seni garanteeritakse kõikidele MTÜ Rakvere Maraton korraldatavatele üritustele registreerunutele osalustasu ülekandmine tulevasse aastasse.

“Tegeleme jätkuvalt sündmuste ettevalmistamisega, keskendudes suurel määral tervisekaitsele ja inimeste turvatunde taastamisele,” lausus Viking Line Eesti Ööjooksu peakorraldaja Marko Torm. “Seda infot, mitme osalejaga sündmust korraldada saab, ootame valitsuse esindajatelt. Kui sügiseks nähakse ette võimalust ja tõenäosust korraldamiseks, siis oleme valmis ka augustisse planeeritud sündmusi ligi kuu jagu või veidi peale edasi lükkama. Seda kõike loomulikult juhul, kui liikumisüritusi on võimalik läbi viia osaleja jaoks turvaliselt ja tervisega riskimata.”

12.05.2020 14.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto