Sisukord
Uudised
Paberleht

Hawaii Expressi töötaja aitas politseid jalgratta tuvastamisel

2 min lugemist
Rakvere Hawaii Expressi töötaja Timmo Tiitus aitab muude tegemiste kõrvalt vahel ka ratta raaminumbreid tuvastada. FOTO: Ain Liiva

Möödunud nädalal tänas Rakvere politseijaoskond sotsiaalmeedias Hawaii Expressi töötajat, kes oli aidanud lahendada rattavarguse lugu. Vahepeal võõra valduses olnud jalgratta õige omanik tuvastati rattapoe eksperdi nõuannete põhjal.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Rakvere Hawaii Expressi töötaja Timmo Tiitus rääkis, et lugu sai alguse varastatud ratta omaniku tähelepanekust. “Inimene tundis ära enda tükk aega tagasi varastatud ratta, mis seisis kusagil kortermaja akna all,” ütles Tiitus. “Olles peaaegu täielikult veendunud, et tegemist on tema kaherattalisega, pöördus ta politseisse,” jätkas ta.

Jalgratta omaniku tuvastamiseks otsustas politsei võtta ühendust Hawaii Expressi töötajatega. “Jalgrataste raamidel on mitmes kohas unikaalsed raaminumbrid, mille alusel saab kindlaks määrata ratta päritolu ja omaniku,” kõneles Tiitus ning lisas, et kõnealusel rattal oli raami alt suur ja kõige lihtsamini leitav number maha viilitud, mis peaaegu kindlalt vargusele viitab.

13.05.2020 15.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto