Sisukord
Uudised
Postimees

Peaminister tõstis Skype’is pöidlad püsti

1 min lugemist
Väike-Maarja valla esindajad kõnelesid peaminister Jüri Ratasega Skype'i vahendusel eriolukorrast ja selle õppetundidest. FOTO: Kristel Kitsing

Eriolukorra järel omavalitsusjuhtidega suhtlev peaminister Jüri Ratas võttis eile Skype’i vahendusel ühendust Väike-Maarja vallajuhtidega, et uurida, kuidas omavalitsus eriolukorra tingimustes toime tuli ning mida sellest õppis.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Peaministriga vestlesid pärastlõunal volikogu esimees Hans Kruusamägi, vallavanem Indrek Kesküla, sotsiaalosakonna juhataja Ene Kinks ja Väike-Maarja gümnaasiumi direktor Marje Eelmaa. Pisut üle paarikümne minuti väldanud jutuajamisel räägiti nii õnnestumistest kui ka kitsaskohtadest, mida tulevikus vältida.

“Kui rääkisime tulemustest, siis tänase (eilse – toim.) päeva seisuga on meie vallas koroonaviirusesse nakatunute arv null. Selle peale tõstis peaminister kaks pöialt püsti,” kõneles Indrek Kesküla. Vallajuhi ütlusel oli seejuures väga oluline roll heal koostööl kogukonnaga ja ta tõi näiteks omavalitsuse lasteaiad, kus käib 265 last.

22.05.2020 26.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto