JK Tarvas peab peale pikka pausi esimese treeningmängu JK Järve vastu.
JK Tarvas peab peale pikka pausi esimese treeningmängu JK Järve vastu. Foto: Ain Liiva

Peale pikka mängupausi jooksid laupäeval taas murule Tarva jalgpalliklubi mehed, kes võtsid mõõtu Kohtla-Järve JK Järvega.

Mängupraktika puudumise tõttu algas mäng küllaltki rabedalt. Mida aeg edasi, seda rohkem asus kohtumist domineerima JK Tarvas. Ühe rünnaku käigus tabas Tarva mängumees kauglöögiga väravalatti ning tagasipõrkunud pallile peale läinud ründaja virutas nahkkera omakorda värava küljeposti.

Kuigi JK Järve mängib Tarvast ühe liigataseme võrra kõrgemal ehk esiliiga A-s, oli mängupildi järgi otsustades Tarvas vastasest kõvasti üle. Esimene poolaeg lõppes Tarva ohtratest võimalustest hoolimata 0:0.

Rakvere meeskond haaras ka teise poolaja alguses initsiatiivi ning läks 50. minutiks juhtima, värava autor oli Alex Sander Sepp. Külalismeeskond oli lõpuminutitel viigiväravale äärmiselt lähedal, kuid kodumeeskonna põhiväravavahi Rene Põldmaa asemel teiseks poolajaks platsile tulnud 15-aastane puurilukk Ilja Barkanov tegi head tööd ning päästis Tarvale võidu.

Ametlikule treeningmängule pealtvaatajaid ei lubatud, kuid staadioni aia äärde ja heki taha oli kogunenud siiski umbes paarkümmend huvilist.