Rakvere vutinaine mängis superkarika finaalis

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Birjo Rasmussen (vasakul, number 5) pidi koos tiimikaaslastega JK-st Tallinna Kalev tunnistama naiste jalgpalli superkarika finaalis Tallinna FC Flora üleolekut. Foto: Brit Maria Tael/soccernet.ee

Laupäeval selgitati Tallinnas Lilleküla staadionil Eesti naiste jalgpalli superkarika omanik.

Valitsevale meistrile ja karikavõitjale Tallinna FC Florale astus vastu mullune pronksinaiskond JK Tallinna Kalev. Viimase rivistusse kuulub teist hooaega Rakverest sirgunud 25-aastane kaitsja Birjo Rasmussen.

Suursoosik FC Flora pani sarnaselt paljude eelnevate omavaheliste heitlustega selgi korral paremuse selgelt maksma ja võitis 5:1 (poolaeg 4:0). Kokku on Flora enda kasuks kallutanud nüüdseks viis superkarika finaali.

Birjo Rasmussen alustas kohtumist kalevlaste algrivistuses ja vahetati matši 63. minutil, mil seis oli 0:4, varumängijate pingile.