Kontserdil "Laulud sõdurile" esinevad Taukar, Sisask ja Mälk

Tapa kaitseväelinnakus korraldataval kontserdil "Laulud sõdurile" on üks esinejatest Siiri Sisask.

FOTO: Eero Vabamägi

Kaitseväelaste laste toetuseks heategevuslikku kontserti "Laulud sõdurile" korraldav Carolin Illenzeeri Fond avaldas neljapäeval esimesed esinejad, kelleks on Karl-Erik Taukar, Siiri Sisask ja Merilin Mälk.

Heategevusliku kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Kontserdil astuvad üles seitse Eesti armastatud lauljat ning neid saadab Eesti Kaitseväe Orkestri rokkbänd koos puhkpillikvintetiga. Dirigent on Teet Raik.

Esitamisele tulevad nii lauljate enda lood kui ka palad meie laiast muusikavaramust. Kõik heategevuslikul kontserdil "Laulud sõdurile" esinevad artistid avalikustatakse 2. juunil. 

Sel aastal juba üheksandat korda toimuv kontsert näeb koroonaviiruse leviku tõttu välja tavapärasest erinev. Kui varasemalt on heategevuslik kontsert toimunud võidupühaparaadiga samas linnas, siis sel korral antakse see Tapa kinnises sõjaväelinnakus. Kohapealseks publikuks on kaitseväe ajateenijad ja Tapal paiknevad liitlasvägede sõdurid. Kanal 2 ülekande vahendusel jõuab kontsert "Laulud sõdurile" kõigi eestimaalaste kodudesse. Kontserdiülekanne Kanal 2-s on kättesaadav ka vabalevist. 

Heategevuslik kontsert "Laulud sõdurile" toimub koostöös Postimees Grupiga.  Kontsert on Kanal 2 eetris 22. juunil kell 20.

Tagasi üles