Viimsi tagus Tarva väravasse viis palli

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Rakvere JK Tarva duubelrivistuse väravavaht Martin Bastig pidi olude sunnil abistama põhimeeskonda, kuid suurest kaotusest Viimsis polnud pääsu. Foto: Ain Liiva

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga B-tasandi 2. vooru mängus kaotas Rakvere JK Tarvas laupäeval vastaste väljakul Viimsi JK-le 0:5.

Rakverlaste jaoks oli kohtumine selle hooaja esimene ametlik mäng, kuivõrd märtsi alguses toimuma pidanud avavooru matš lükati edasi juunikuusse.

Kui avapoolaeg Viimsis midagi katastroofilist ei ennustanud ja JK Tarvas oli 45-minutilise mänguaja järel taga 0:1, siis teisel poolajal olid võõrustajad kaugel külalislahkusest, lüües Rakvere meeskonna väravasse veel neli palli.

Seejuures skoorisid võõrustajate eest kaks 16-aastast mängumeest: teisel poolajal vahetusest sekkunud Oscar Ollik sepistas kübaratriki ja Gregor Lehtmets lisas kaks tabamust.

Järgmises voorus võõrustab JK Tarvas 4. juunil kodusel Rakvere staadionil Nõmme Kalju U21 tiimi. Kahest mängust kaks võitu teeninud nõmmekad olid laupäeval 1:0 paremad meeskonnast Võru FC Helios.