Kadrinas püüab pilke Rockstar’s

Kadrinas rokib Rockstar’s. FOTO: Ahto-Lembit Lehtmets

Kadrina kultuurijuht Ahto-Lembit Lehtmets tegi väikese triki, mille tulemusel on alevikus nüüd oma Rockstar’s. Või vähemalt kuulsa klubi silt.

Ahto-Lembit Lehtmets ütles, et sildi ajalugu ulatub aasta 2004 märtsikuusse, mil Tallinnas avati klubi Rockstar’s, mis oli pikka aega “kõigi kohalike metalhead’ide põhikoht”. “Mõlemad sildid – nii sees paiknev, mis pildil, kui ka suur tänava oma – tehti Kadrina firmas nimega HeTi Pere OÜ, mis praegu kannab nime TB Works OÜ. Töötasin toona seal raamatupidajana,” rääkis kultuurijuht.

“Üles monteeris sildi toona Marko Atso – tuntud ansamblitest Metsatöll, Loits, Must Hunt ja teised – koos kamraadidega,” meenutas Lehtmets. “Sel aastal suundusin ka ise pealinna ja Loits tegi samal sügisel Rockstar’sis “Vere kutse kohustab” presentatsiooni täismajale. Selles klubis on mänginud kõik kohalikud kuulsused ja ka väga palju suuri nimesid piiri tagant. Isegi kurikuulus Norra bänd Mayhem,” jätkas ta.

Ahto-Lembit Lehtmets klubis ise töötanud ei ole, küll aga on korraldanud seal mõned kontserdid. “Loits esines seal ka näiteks koos Kuloga vabadussamba avamisüritusel,” nimetas ta.

Aasta tagasi naasis Ahto-Lembit Lehtmets Kadrinasse ja Rockstar’s pandi “umbes-täpselt samal ajal” kinni. “Peale mõningast läbirääkimist sain väiksema baari logo oma valdusesse ja tõin ka selle Kadrinasse tagasi,” kõneles mees.

Sildi paigaldas ta kodus garaaži ukse kohale. “Nüüd on Kadrinas oma Rock­star’s,” märkis kultuurijuht rahuloleva muigega.

“Võib mööda jalutada ja vaadata. Sisse ei lase,” lisas ta.

Seotud lood
05.06.2020 09.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto