Ain Liiva
, fotograaf

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas naiskond saavutas pühapäevases Eesti esiliiga meistrivõistluste teise vooru mängus hooaja teise võidu. Kui avavoorus mängiti võõrsil üle FC Elva, siis nüüd oldi koduplatsil paremad Tartu JK Tammeka duubelrivistusest.

Matši ainus, rakverlastele võidu ja turniiritabelisse kolm punkti juurde toonud värav sündis kohtumise avapoolaja 37. minutil, mil oli täpne Gerda Johanna Leichter. See oli Tarva 19-aastasele ründajale kahes seni peetud mängus teine tabamus.

Paar viimast minutit mängis Rakvere naiskond arvulises vähemuses, sest kahe kollase hoiatuskaardi tõttu oli väljakult eemaldatud Naidä Imanova.

JK Tarvas jagab kahe esimese vooru järel tosina naiskonna konkurentsis liidrikohta koos JK Tabasalu ja Tallinna JK Legion tiimiga.

Protokoll (EJL lehelt): Rakvere JK Tarvas – Tartu JK Tammeka II 1:0 (poolaeg 1:0)