Sisukord
Sport
Paberleht

Ujuja Brita Rannamets võtab suvehooajal triatlonist maksimumi

2 min lugemist
Ujumisele keskenduv Brita Rannamets teeb algaval hooajal proovi uue spordialaga, sidudes omavahel ujumise, jalgrattasõidu ja jooksmise. FOTO: Aleksei Vorontsov

Varem vaid ujumisele keskendunud Tamsalust pärit Brita Rannamets paneb end algaval suvehooajal proovile triatloni kolmel alal.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Noorujuja sai triatlonipisiku külge eelmisel aastal, mil viibis pikemat aega Elvas. Ujumis- ja triatlonitreeneri Geil Siimu juures peatunud Brita Rannamets tõdes, et esialgu tundus mõte triatlonist hirmutav. Jooksmist juba varem ujumise kõrvalt praktiseerinud noorsportlane ei tundnud end rattasõidus kuigi mugavalt. “Aga siis ta selle mõtte mulle ikkagi pähe pani,” rääkis Brita Rannamets treener Geil Siimu rollist.

Koroonaepideemia tõttu pea kolm kuud basseinist eemal viibinud noorsportlane hakkas maismaal treenides aina enam mõtlema triatlonile. Kuna eelmisel suvel oli ta juba kolmel korral sel alal startinud, oli tänavusel hooajal triatloniga jätkamine justkui asjade loomulik käik. Brita Rannametsa sõnul andis tõuke triatloni sukelduda ka tema isa. “Mõtlesin, et võiks ju siis sel aastal ka ära proovida,” ütles Brita Rannamets.

11.06.2020 13.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto