Sisukord
Virumaa Teataja
Paberleht

David O’Brocki kauboihõnguline lapsepõlvemaa

5 min lugemist
Kitsefarm võrdub Ohio osariigist pärit David O'Brocki jaoks lapsepõlvega, kus hommikud algasid käsitsi lüpsmisega ja õhtud lõppesid samamoodi. FOTO: Erakogu

Ameerika ühendriikides Ohio osariigis Akronis sündinud viielapselise pere noorima liikme David O’Brocki lapsepõlv möödus põldude ja loomakarjade vahel farmiidüllis. Esmalt meenus talle seik igaaastasest heinategemisest, kuhu eranditult kogu perekond kaasatud oli. Raske füüsilise tööna tuli heinapallid kärudesse loopida. David, tollal kuue-seitsmene, jälgis teisi traktorist, mille roolis ta oli – veel liiga väike, et heinapalle tõsta.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Lapsepõlve mängumaal

Virumaa Teataja suvesari viib lugejad tänavu seiklema maakonnas tuntud inimeste lapsepõlveradadele ja jutustab nende noorpõlve­seiklustest. Sarja kolmandas osas rändame koos Rakveres elava ameeriklasest ettevõtja David O’Brockiga Ameerika ühendriikides, Austraalias ja Eestimaal.

Edasised aastad möödusid aga aina suureneva töökoormusega. Lisaks sellele, et kasvas David ja üheskoos sellega tema jõuvarud, hakkasid ükshaaval pesast välja lendama O’Brockide vanemad võsukesed, kuni David jäi üksinda. Seda kuueks aastaks ja suur töö tuli ära teha õdede-vendade abita.

19.06.2020 26.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto