Naiste jalgpalli karikafinaali jõudis ühe läänevirulase koduklubi

Lilleküla staadion. Pilt on illustratiivne.
Lilleküla staadion. Pilt on illustratiivne. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti naiste jalgpalli karikavõistlustel peeti poolfinaalmängud, millest pääsesid võitjatena lõppkohtumisele Tallinna FC Flora ja JK Tallinna Kalev.

Karikakaitsja Flora alistas oma duubelnaiskonna 11:0 (poolaeg 5:0), Kalev oli parem tiimist Saku Sporting 2:1 (1:0).

Mõlemas matšis käisid väljakul Lääne-Viru päritolu mängijad: 28-aastane kaitsja Gertu Kendra ja temast kaks aastat noorem poolkaitsja Keit Reitel kuulusid mõlemad Flora duubelrivistuse algkoosseisu ning tegid kaasa kogu kohtumise.

Samuti kaitseliinis tegutsev 25-aastane Birjo Rasmussen tuli platsile kalevlaste põhirivistuses ning vahetati 61. minutil pealinna klubi 1:0 eduseisul puhkama.

Kalev ja Flora selgitavad karikavõitja 4. juulil Tallinnas Lilleküla staadionil toimuvas finaalmängus. Samad naiskonnad kohtusid ka maikuu lõpus superkarika finaalis ja siis saatis tulemusega 5:1 edu floralasi.