Sisukord
Uudised
Paberleht

Rakveres on juures üks hubane perekodu

3 min lugemist
MTÜ Maria ja Lapsed juhatuse liige Karis Mugamäe on väga rõõmus, et Rakveres Pähkli tänaval on üks mõnusa aiaga maja saanud koduks viiele lapsele. Koera silt on väravale jäänud eelmistest elanikest, kuid loodetakse, et peagi õnnestub perre võtta ka neljajalgne sõber. FOTO: Marianne Loorents

Äsja sai Rakveres üks Pähkli tänava eramu koduks viiele vanemliku hoolitsuseta lapsele. Ootamatult tuli aga perekodu eestvedajatel naabrile selgitada, et tegemist ei ole kriminaalide, vaid tavaliste lastega.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

MTÜ Maria ja Lapsed peab kolme perekodu Tudulinnas ja kahte Rakveres. “Meie eesmärgiks on muuta elamistingimusi laste jaoks veelgi kodusemaks ning seetõttu vaatasime umbes aasta Rakveres ringi selle pilguga, et soetada veel üks eramu perekoduks,” rääkis MTÜ Maria ja Lapsed juhatuse liige Karis Mugamäe. “Kolimine on põhjustatud suuresti ka sellest, et tänavusest aastast kaheksa last ühes peres kasvada ei saa, vaid kuus. Meile oleks see tähendanud seda, et me ei saa uusi lapsi teenusele võtta, aga vajadus selle järele on. Seepärast mõtlesime laieneda.”

Sobilik maja leiti Pähkli tänavalt, osa osturahast koguti muude ühingu osutatavate teenuste kõrvalt ja puudujääv summa laenati pangalt.

23.07.2020 25.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto