Sisukord
Sport
Paberleht

Vana vigastust tohterdav Juhkami naaseb hiljem

1 min lugemist
Martti Juhkami (paremal) annab muret valmistanud õlale puhkust, et võimaluse korral alustada peagi täisjõul uuesti koondisega ühistreeninguid. FOTO: Nph/Hafner

Üleeilsest tänaseni Soomes põhjanaabritega mitteametlikes matšides mänguvormi kontrolliv Eesti võrkpallikoondis ajab hetkel läbi rakverlasest nurgaründaja Martti Juhkami abita.

Mehe enda sõnul eemalejäämises midagi ootamatut pole, kuivõrd tema olukord oli juhendajatele teada. “Enne seda, kui koondisega liitusin, soovitasid arstid kaks-kolm nädalat mitte lüüa,” kõneles õlavigastusest taastuv Juhkami. “Teen oma harjutusi, et õlg võimalikult stabiilseks saada, ja pigem ongi vastupidi – olen saanud hakata üllatavalt kiirelt iga nädalaga koormust tõstma. Viimased [koondise] treeningud tegin enam-vähem kaasa, küll mitte sajaprotsendiliselt, aga need mängud tulid minu jaoks natukene liiga kiirelt.”

Martti Juhkami rääkis, et tal õnnestub nüüd umbes nädal aega keskenduda ka muudele tegemistele ja seeläbi saab ta anda õlale võrkpallimängust puhkust. “Kui koondis tagasi tuleb, püüan jälle juurde panna. Võibolla õnnestub siis juba täiskoormusega harjutada,” lisas pallur.

Soomest siirdub Eesti koondis, kelle ridadesse kuuluvad Lääne-Viru taustaga mängijatest veel Robert Viiber ja Rauno Tamme, pühapäeval ja esmaspäeval toimuvateks kontrollmängudeks Poola. Mõlemat matši näeb otsepildis Postimehe veebis.

Seotud lood
23.07.2020 25.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto