Sisukord
Sport
Paberleht

Kettalennutajad olid Ebaveres sõiduvees

2 min lugemist
Baltikumi ja Eesti kettagolfimeister Albert Tamm näitas Ebaveres, kuidas järjest rohkem massidesse jõudval spordialal eri raskusastmega radadel mänguvahendit parimal moel korvi lennutada. Seekord lubas ta lõppjärjestuses endast lahkesti ettepoole mitu kohalikku mängijat. FOTO: Ain Liiva

Iganädalasele mängule vahelduseks korraldasid Väike-Maarja valla kettagolfientusiastid Ebavere tervisespordikeskuse radadel ürituse, kuhu kutsusid taset näitama ja kirkaid värve lisama paar Eesti tipptegijat.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kohalike kettagolfarite kõrval platsis olnud kaks tugevat Lõuna-Eesti mängumeest populaarse alaga sinasõprust pidavatele inimestele tutvustamist ei vajanud: nendeks olid riigi esinumber, valitsev Eesti ja värske Balti meister Albert Tamm ning neljas mees Kristo Raik.

Kui favoriitide sekka arvatud Tammel polnud kõige parem päev ning ta jagas koos kahe konkurendiga 13. kohta, või nagu märkis alati tabavate ütlustega silma paistev korvpallur Kristo Saage naljaga pooleks – põles läbi –, siis teist korda Ebaverre sattunud Raik näitas, mis puust mängijaga on tema puhul tegu. Tartlane põrutas uue rajarekordi (–13), mis andis talle kokkuvõttes mõistagi esikoha.

29.07.2020 31.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto