Nevolihhin näitas korralikku jooksuvormi

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Välejalgne Kelly Nevolihhin oli staadionijooksusarja järjekordsel etapil konkurentidest kiirem. Foto: Marko Mumm

Eesti staadionijooksu sarja kolmandal etapil Tallinnas Kalevi staadionil saavutas 1000 meetri distantsil naistest esikoha Kelly Nevolihhin.

Rakvere ViKe keskmaajooksja võiduaeg oli käsiajavõtuga 2.49,8. Viimasel sajal meetril tehtud finišispurdiga edestas läänevirulane teise koha saanud Katrin Zaitsevat (2.50,4). Kolmandal kohal lõpetas Helin Meier (2.51,9).

Meestest võidutses Olavi Allase (2.25,2), kes edestas tihedas finišiheitluses haruharva nii lühikesele võistlusmaale sattuvat Tiidrek Nurmet (2.25,5) ja Kaur Kivistikku (2.25,9). Vikelane Taavi Kilki lõpetas kolmekümne startija hulgas 13. ajaga (2.34,3). Kaasa tegi sisuliselt kogu Eesti jooksjate paremik, lisaks paar külalist Lätist.