Jalgpallinaised said magusa viigi

Margus Martin
, tegevtoimetaja kohusetäitja
Rakvere Tarva jalgpallinaiskonna mängijad (kollases) tüürisid matšis JK Tallinna Kalev teise võistkonna vastu viigisadamasse. Foto: Ain Liiva

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas naiskond viigistas Eesti esiliiga meistrivõistluste kaheksandas voorus pühapäeval JK Tallinna Kalev duubelrivistusega 1:1 (poolaeg 0:1), teenides tarvilikku punktilisa.

Vastaste kiire avavärava järel jõudsid rakverlased viigini viis minutit enne mänguaja lõppu, kui avapoolaja 33. minutil vahetusest platsile tulnud Darja Potapova näitas külma närvi ja realiseeris Tarva kasuks antud penalti.

Pühapäeval võõrustab esiliiga tabelis kaheksandal kohal paiknev Rakvere Tarvas teist kohta hoidvat JK Tabasalu tiimi.