, tegevtoimetaja kohusetäitja

Tallinnas Kadrioru staadionil peetakse sellel nädalalõpul Eesti täiskasvanute meistrivõistlusi kergejõustikus, kus konkurentsis on samuti mitu Lääne-Virumaa atleeti.

Tiitlivõistluste esimene päev kujunes laupäeval Rakvere kergejõustikuklubi ViKe sportlastele õnnestunuks.

Kelly Nevolihhin saavutas kulla naiste 1500 meetri jooksus ajaga 4.34,72 ning üle nelja aasta meeste 3000 meetri takistusjooksus starti tulnud Taavi Kilki teenis selle distantsi valitseja Kaur Kivistiku järel ajaga 9.20,72 hõbeda.

Naiste kettaheites tuli Berit Saar viiendale (41.93) ja Johanna Ilves 100 meetri tõkkejooksus (14,20) kuuendale kohale. Meeste 100 meetri jooksus näitas Albert Annimäe paremuselt 12. resultaati (11,32).

Pühapäeval algavad võistlused Kadriorus kell 14 ja esimesena läänevirulastest alustab naiste teivashüppes võistlemist Marleen Mülla. Jooksurajale tulevad taas ka Kelly Nevolihhin ja Taavi Kilki.

Eesti meistrivõistluste otseülekannet saab vaadata Postimehe veebis. Samas näeb esimese võistluspäeva ülekande videot.

Kõiki tulemused on Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel.