Sisukord
Uudised
Paberleht

Linn arutab koroonakava

1 min lugemist
Rakvere linnavalitsuses on kogunenud kriisikomisjon, järgmisel nädalal saadakse kokku allasutuste juhtidega.  FOTO: Ain Liiva

Mitmes paigas on otsustatud sügisese koroonakriisi valguses arutada võimalikke tegevusplaane. Rakveres on kogunenud juba linna kriisikomisjon, järgmisel nädalal saadakse kokku allasutuste juhtidega. 

Rakvere linnapea Triin Varek rääkis, et neljapäeval kohtus linna kriisikomisjon, kus muu hulgas arutati linnavalitsuse tööplaane. "Kodanikega kohtutakse suuremates ruumides, mitte tööruumides," lausus Varek.

Järgmisel reedel kohtuvad linnajuhid allasutuste juhtidega. "Minu sõnum neile on see, et kindlasti tuleb lapsi ja lastevanemaid koolitada," sõnas linnapea. Üks mõte, mille ta kavatseb välja pakkuda, on see, et lasteasutuste töötajatel võiks olla visiirikandmise kohustus. Linnapea pani kõigile südamele, et vaeva peab nägema igaüks: hoidma sotsiaalset distantsi ja hoolitsema isikliku hügieeni eest. 

Muu hulgas arutatakse, kas pidada 1. septembril kõikide linna koolide õppeaasta alguse üritus Rakvere Vallimäel, kus kohtuks üle 2000 õppuri. 

Seotud lood
11.08.2020 13.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto