Katrin Kivirand tegi klubiga uhke debüüdi

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Šveitsis saalihokiga leiba teenivat Lääne-Viru päritolu mängijat Katrin Kiviranda ootab ees põnev hooaeg. Esimesed märgid riigi superkarika finaalturniirilt näitavad, et tema tiim võib sekkuda õnnestumise korral meistritiitli konkurentsi. Foto: Claudio Schwarz

Šveitsi naiste saalihoki kõrgliigaklubis Bern Burgdorf Wizards mängiv Katrin Kivirand jõudis koos tiimikaaslastega Zürichis peetud superkarika finaali. Seal tunnistati valusal kombel, alles lisaajal, Kloten-Dietlikon Jetsi 7:6 paremust.

Pühapäevase matši esimesel kolmandikul kumbki naiskond väravaid ei löönud. Teise kolmandiku järel juhtis eelmiste, koroonaviiruse leviku tõttu pooleli jäänud meistrivõistluste põhiturniiri kolmas võistkond Wizards 4:3 ja otsustava kolmandiku lõppedes seisid tablool viiginumbrid 6:6.

Seejuures oli Vajangult sirgunud 30-aastase Eesti koondise kaitsemängija Kiviranna koduklubil võimalus loetud sekundid enne normaalaja lõppu kohtumine enda kasuks pöörata, ent paraku üks-üks-olukorras väravavahiga silmitsi seisnud ründaja puurilukku üle kavaldada ei suutnud.